Starpsienu plātņu montāža

bauroc starpsienu plātņu montāža lietojot bauroc plātņu līmi.

element-mont-1 element-mont-2

Nosakiet starpsienu atrašanās vietas un atzīmējiet tās uz sienām un grīdas. Pārbaudiet grīdas pamatnes līdzenumu un vajadzības gadījumā izlīdziniet to.

element-mont-4 element-mont-5 element-mont-6

Lai atvieglotu sienas montāžu, piestipriniet pie esošās sienas un uz grīdas nolīmeņotu latu. Samaisiet bauroc starpsienu plātņu līmi atbilstoši instrukcijai uz līmes maisa.

element-mont-7 element-mont-8 element-mont-9
Pielīmējiet pie grīdas 10 mm biezu putu polistirola plāksni visā sienas garumā. Uzklājiet līmi ar bauroc līmes kausu vienmērīgā slānī uz putu polistirola loksnes un starpsienas plātnes malas.

element-mont-10 element-mont-11

Novietojiet pirmo plātni vietā, koriģējot to ar gumijas āmuru. Uzklājiet līmi uz nākamo plātņu malām un novietojiet tās cieši pie iepriekšējām plāksnēm. Līmējot fiksēšanai ievietojiet plākšņu savienojumu vietā bauroc šuvju fiksātorus (metāla plāksnītes).

element-mont-12 element-mont-13 element-mont-14

bauroc ELEMENT sienas fiksēšanai pie esošās sienas izmantojiet alumīnija tapu, ko iedzen sienā 45° lenķī. Notīriet līmējamo virsmu no putekļiem. Uzklājiet līmu uz bloku ridas augšējās virsmas.

element-mont-15 element-mont-16 element-mont-17

Pārzāģējiet starpsienas plātni uz pusēm. Otrās rindas līmēšanu uzsāciet ar pusi plātnes un uzstādiet to ar līmeņrāža palīdzību. Turpiniet Plātņu līmēšanu ar veselām plātnēm.

Durvju aiļu pārsegšana

element-mont-18 element-mont-19

Lai izveidotu durvju ailes pārsegumu vispirms no dēļiem tiek izveidota pagaidu kārba uz kuras tiek balstītas plātnes.
Sākumā notīriet putekļus no plātņu virsmas un uzklājiet līmi vietā, kur bloks tiek likts uz pagaidu kārbas.
Sazāģējiet plātnes vajadzīgajā izmērā un uzstādiet virs durvju ailes, lai izveidotos pārsedze. Tajā iestrādā gropi, kuru piepilda ar līmi un ieliek stiegru 8mm. Plātņu uzstādīšanai lietojiet līmeņrādi. Ļaujiet pārsedzei izžūt. Pagaidu kārba tiek noņemta pirms durvju uzstādīšanas. Ātrākam un ērtākam rezultātam lietojiet bauroc gatavās pārsedzes.

Montējot nenesošās starpsienas, pēdējās rindas augstumam ir jābūt par 2-3 cm zemākai nekā griestu augstumam, lai varētu izveidot elastīgo šuvi.
Uzklājiet pēdējo plātņu rindu. Nofiksējiet starpsienu ar ķīļiem, tos ieliekot starp pēdējo plātņu rindu un griestiem. Aizpildiet spraugu ar montāžas putām. Ļaujiet putām nožūt un nogrieziet lieko ar nazi.