Video

Viedoklis par māju būvniecību no Aeroc EcoTerm Plus 500 un starpstāvu pārsegumu

Profesionāls būvnieks Jānis Feldmanis SIA”JIF Celtnieks” dalās pieredzē par privātmāju būvniecības izmaksām un ieguvumiem būvējot no AEROC izstrādājumiem. Ārsienas bez papildus siltināšanas no EcoTerm Plus 500 un AEROC starpstāvu pārseguma paneļi.


No kādiem blokiem būvēt savu māju?

Būvnieks Jānis Feldmanis SIA”JIF Celtnieks” dalās pieredzē par ārsienu būvniecību no Latvijā pieejamiem dažādiem celtniecības blokiem. Savu māju būvētu no AEROC jo tas ir viegli, ātri un viss ir saprotams. Būvniecības komplekts no pamatiem līdz jumtam.


Būvuzraugs Sandris Paplavskis par viesnīcas RĪGA rekonstrukciju ar AEROC celtniecības sistēmu

Viesnīcā Rīga šobrīd norit rekonstrukcijas darbi, un 2015.gada nogalē tajā paredzēts atklāt starptautiskā tīkla pieczvaigžņu viesnīcu “Grand Hotel Kempinski Riga”. Hotelī būs 140 numuriņi un deviņi ekskluzīvi apartamenti. Restaurētajā viesnīcā atradīsies arī SPA centrs, konferenču zāles, restorāni un bāri un jumta terase ar skatu uz Latvijas Nacionālo operu. Rekonstrukcijas ģenerāluzņēmējs ir Latvijā pazīstams celtniecības uzņēmums SIA ABORA. Lai rekonstrukcijas darbi noritētu augstākajos kvalitātes standartos tiem cieši seko līdzi pieredzējis būvuzraugs Sandris Paplavskis. Rekonstrukcijas darbos akustisko sienu izbūvei tiek lietota AEROC būvniecības sistēma lietojot blokus Acoustic. Norobežojošo sienu izbūvei tiek lietoti starpsienu bloki Element.


Pilna versijas: Aeroc viedoklis par nekompetentiem LU pētījumiem

Dr. Sc Ing. Jāzepa Paplavska viedoklis par gāzbetona mitruma pētījumiem Botāniskajā dārzā.


AEROC bloku sienu iekšējā apdare privātmājai

SIA”JIF Celtnieks” būvnieks Jānis Feldmanis dalās pieredzē par AEROC bloku sienu iekšējo apdari sausās telpās. Ārējie apstākļi var būt par iemeslu tilpuma izmaiņām bloku sienās. Tilpuma izmaiņu galvenie iemesli ir temperatūras svārstības un mitruma satura izmaiņas. To rezultātā konstrukcijās rodas iekšējie spriegumi. Tā kā bloku sienas stiprība uz stiepi ir neliela, tad ekspluatācijas gaitā var veidoties plaisas. Šādas plaisas nav bīstamas mūra nestspējai, taču bojā apdarinātas virsmas izskatu. Plaisu rašanos var veicināt arī pamatu nevienmērīga sēšanās. Pareiza
projektēšana un būvēšana palīdz izvairīties no nevēlamo plaisu veidošanās. Lai samazinātu plaisu rašanās draudus tiek pielietota AEROC bloku sienas stiegrošana.


Arhitekts Uģis Šēnbergs par ēku projektēšanu un celtniecību no Aeroc gāzbetona

Rīgā 2015 gada sākumā tika uzsākta RTU jaunās zinātniskās bibliotēkas korpusa būvniecība. RTU bibliotēkas projektu izstrādāja Latvijā pazīstams arhitekts Uģis Šēnbergs. Savukārt būvniecības darbus veic uzņēmums AS LNK Industries. Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskā bibliotēka ir vecākā augstskolas bibliotēka Latvijā, kuras stratēģija un darbības mērķis galvenokārt ir saistīts ar RTU darbības mērķiem un uzdevumiem. Tā kā RTU ir vienīgā tehniskā augstskola Latvijā, tad arī bibliotēkai vienīgajai Latvijā ir tik plašs inženierzinātņu un arhitektūras literatūras krājums – 2,3 miljonu vienību.RTU ir galvenā inženierzinātņu studiju programmu realizētāja valstī un bibliotēkas krājums, komplektēts atbilstoši šiem virzieniem. Krājuma nozaru profils aptver matemātiku, fiziku, ķīmiju un ķīmijas tehnoloģijas, datorzinātnes, enerģētiku, elektroniku, telekomunikācijas, mehāniku un mašīnbūvi, ražošanas tehnoloģijas, transportu, materiālzinātnes, būvniecības nozares, komerczinības, arhitektūru u. c.


YIT būvdarbu vadītāja viedoklis par Aeroc celtniecības blokiem

2014 gada rudenī Rīgā, Biķernieku ielā 16 uzņēmums YIT uzsākta projekta “BIĶERZIEDI” piektās dzīvojamās ēkas būvniecību. Sienu būvniecības darbus veica celtniecības kompānija A Būvnieks. Lai sasniegtu ēkas ārsienas augstus energoefektivitātes rādītājus, ārsienu būvniecībai tika lietoti viegli un energo taupīgi bloki AEROC EcoLight ar papildus siltināšanu. Lai dzīvokļos nodrošinātu augstu komforta līmeni tika padomāts arī par skaņas izolāciju starp dzīvokļiem, starp koridori un trepju telpu. Labas skaņas izolācijas nodrošināšanai sienau būvniecībai tika pielietotas daudzslāņu sienas izbūves tehnoloģijas lietojot blokus AEROC Acoustic 200, 150mm ar ģipškartona konstrukcijām. Ievērojot ieteikto AEROC būvniecības tehnoloģiju un ar AEROC tehniskā speciālista atbalsu objektā, celtniecības kompānija A Būvnieks būvniecības darbus ir veikusi augstākajā kvalitātes līmeni.


Būvnieka viedoklis par Aeroc celtniecības blokiem

2014 gada vasarā Rīgā, Ropažu ielā 10k, uzsākta projekta Jaunā Teika jaunās dzīvojamās un biroju ēkas sienu būvniecība. Sienu būvniecības darbu veica celtniecības kompānija DEKORS+. Lai sasniegtu ēkas ārsienas augstus energoefektivitātes rādītājus, ārsienu būvniecībai tika lietoti
energotaupīgie bloki AEROC EcoTerm Plus ar papildus siltināšanu. Lai dzīvokļos nodrošinātu augstu komforta līmeni tika padomāts arī par skaņas izolāciju starp dzīvokļiem, starp koridori un trepju telpu. Labas skaņas izolācijas nodrošināšanai sienas būvniecībai tika pielietotas
modernākās daudzslāņu sienas izbūves tehnoloģijas lietojot blokus AEROC Acoustic 150 un 100mm biezumā. Ievērojot ieteikto AEROC būvniecības tehnoloģiju un ar AEROC tehniskā speciālista atbalsu objektā, celtniecības kompānija DEKORS+ būvniecības darbus ir veikusi augstākajā
kvalitātes līmeni.