Pārseguma paneļu montāža

bauroc PĀRSEGUMA PANEĻU uzstādīšana

bauroc PĀRSEGUMA PANEĻU uzstādīšana

Pietuvināt paneļu iepakojumu zonai, kur tos bez problēmā var pagriezt uzstādīšanai nepieciešamajā stāvoklī (pozīcijā). Zem paneļiem paliek koka balstus (brusas) dēļa augstumā. Pirms paneļu pārvietošanas uz koka balstiem uzklāt mīkstu materiālu, piemēram, putu polistirola plāksni. Pagriezt pirmo paneli uzstādīšanai nepieciešamajā stāvoklī. Nepieļaut paneļa nokrišanu vai apgāšanos!

Mērot atrast paneļa vidu un piestiprināt paceļamo aizķeri. Nedaudz paceļot paneli, jāpārliecinās, ka tā saglabā horizontālo līdzsvaru. Nepieciešamības gadījumā pielabo atbalsta virsmu. Uz mūra augšējās iekšējās malas zem plānotās paneļa atbalsta virsmas uzlikt strēmeli minerālvates Isover SKC.

Pietuvināt paneli uzstādīšanas vietai. Veicot uzstādīšanu, jāseko, lai panelis droši un stabili balstītos uz mūra un lai uz sāniem netiktu nobīdīta minerālvates strēmele.

Sekojošos paneļus izvietot cieši vienu otram blakus. Uzstādot jāseko, lai paneļi tiktu likti ar vienu un to pašu pusi uz augšu. Jāpievērš uzmanība tam, ka sānu malām ir dažāda konfigurācija.

Pārseguma paneļu montāžas video

Caurumu veidošana paneļos

Lai veidotu caurumus dūmvadiem vai vienkārši liela izmēra caurumus, optimāls risinājums ir izmantot daudz īsākus paneļus, kurus ar spraišļa palīdzību piestiprina pie blakus esošiem paneļiem. bauroc piedāvā speciālus spraišļus 600mm garumā (vienam panelim) un 1200mm garumā (diviem paneļiem).

Vispirms uzstāda paneļus, kas atrodas pretējās pusēs no plānojamā cauruma, atstājot starp tiem attālumu līdzīgu spraišļa garumam. Tad starp šiem paneļiem izvieto īso paneli. Apdares procesa atvieglošanai paneļa apakšējā daļā, spraišļa uzstādīšanas vietā, izgrebj atbilstoša izmēra rievas.

UZDOD JAUTĀJUMUS PAR BAUROC PRODUKCIJU MŪSU TEHNISKAJAM SPECIĀLISTAM:

Ainārs Kacens

mob: +371 26437319
E-pasts: ainars.kacens@bauroc.lv