Materiāla īpašības

    Mitrumizturīgs

bauroc bloki ir mitrumizturīgi. Pat pilnīgi piesūcināti bloki saglabā savu nestspēju un formu. Mitruma ietekmē mainās tikai ārējais izskats, kas atjaunojas pēc bloku izžūšanas. Ūdens absorbcija bauroc blokos ir krietni zemāka nekā keramzītbetona blokos.

Dažādu celtniecības bloku ūdens uzsūces salīdzinājums

Ilmastikukindel4    Temperatūru akumulējošs

bauroc ECOTERM+ ārsiena izlīdzina straujas temperatūras svārstības. Šādā mājā ziemā ir mājīgi silts, bet vasarā patīkami vēss.

Tulepüsiv4    Ugunsdrošs

bauroc materiāls nedeg un ļoti labi iztur augstas temperatūras iedarbību. bauroc gāzbetons atbilst ugunsdrošības klasei A1.

    Skaņu izolējošs

Labu skaņas izolāciju nodrošina slēgtās gaisa poras (0,5-2,0 mm), kas atrodas bauroc izstrādājumos.

Töödeldav4    Viegli apstrādājams

bauroc izstrādājumi ir tikpat viegli apstrādājami kā koks.

Loodussõbralik4    Ekoloģisks

bauroc – ekoloģisks materiāls, nesatur un neizdala kaitīgas vielas. «Elpojošs» un siltumakumulējoša ārsiena rada tik pat veselīgu un patīkamu mikroklimatu kā guļbaļķu mājā.

Elevant4    Slodzes izturīgs

bauroc ir vieglākais no būvmateriālu tirgū pieejamajiem celtniecības akmens materiāliem, kuram ir pietiekama izturība vairāku stāvu māju nesošo sienu būvniecībai. bauroc izstrādājumiem tilpummasas un spiedes stiprības attiecību rādītāji ir šīs nozares visaugstākajā līmenī pasaulē.

    Energotaupīgs

No blokiem bauroc ECOTERM+ var uzbūvēt energoefektīvu ārsienu bez papildus siltumizolācijas, kura atbilst visām ēku energoefektivitātes prasībām. Energotaupīga – necaurpūšama, pateicoties slēgtajām gaisa porām, siena no bauroc samazinās siltumenerģijas patēriņu.

    Neizraisa alerģiju

bauroc ir ekoloģisks materiāls, kas nesatur un neizdala kaitīgas vielas. Saskaņā ar Somijas RTS kvalifikāciju bauroc pieder M1 emisijas klasei.

    Viegls svars

bauroc ir vieglākais būvniecībā izmantotais akmens materiāls ar pietiekamu izturību ēku nesošo sienu būvniecībai.

    Necaurpūšams

no bauroc mūrētas sienas ir hermētiskas, tās ir necaurpūšamas.