BIM katalogs

Video pamācība angļu valodā

ProdLib digitālā kataloga videopamācība angļu valodā projektētājiem.

Informācija par AutoCad, Revit un Archicad ProdLib programmatūru ir lejupielādējama šeit: https://www.prodlib.com/library/download

Tiešsaistes BIM katalogs (Autocad, Revit un ArhiCAD): https://www.prodlib.com/library/suppliers/Supplier_Bauroc/

Neliels ieskats Bauroc BIM katalogā

Digitālajā BIM produktu katalogā ProdLib tiek parādīti biežāk lietojamie Bauroc sienu konstruktīvo risinājumi ar norādītiem galvenajiem parametriem, piemēram, ugunsizturību un skaņas izolāciju. Sienu konstrukcijas ir pieejamas kā apraksti / 3D modeļi Revit un ArhiCAD formātos. Sienu konstrukcijām ir pieejamas arī 2D rasējumi AutoCAD, DWG un Adobe PDF formātos. Turklāt inovatīvā lietojumprogramma BuildUp ļauj pašam viegli uzmodelēt vajadzīgo sienu un izdrukāt PDF, DXF formātos vai ievietot jauno sienu tieši Revit programmā. Programma ļauj saglabāt iesākto darbu un pēc tam atsākt no vietas, kur iesāktais darbs tika pārtraukts. 

Programmā informācija ir pieejama angļu, igauņu un somu valodā.

Lai atvieglotu ēku projektētāju darbu, esam pievienojuši arī standarta mezglu rasējumus DWG un PDF formātos. Katalogā Jūs varēsiet iepazīties ar bauroc bloku specifikāciju un lejupielādēt bauroc izstrādājumu ekspluatācijas īpašību deklarācijas (DoP) PDF formātā. Iepriekš reģistrējoties, ProdLib katalogā publicētā informācija lietotājiem ir bez maksas.