Par Bauroc uzņēmumu

Bauroc AS rūpnīca Andja

Šodien, kad atgriežamies pie pārbaudītām un dabiskām vērtībām, mēs vēlamies dzīvot saskaņā ar sevi un apkārtējo vidi, justies brīvi un komfortabli jebkuros apstākļos. Tādas sajūtas sniedz māja, kas būvēta no dabīgiem, energotaupīgiem un ilgmūžīgiem materiāliem.

Tieši tādu mājas būvniecības materiālu Jums piedāvā bauroc, kas izmantojot dabīgas izejvielas, rada vieglu, izturīgu un elpojošu būvmateriālu – vieglu kā gaiss un cietu kā akmens, ekoloģiski tīru, draudzīgu videi un veselībai. No bauroc gāzbetona būvētā mājā būs silti pat visaukstākajā salā un patīkami vēsi vasaras karstumā.

Ģimenei piederošā Bauroc grupa, kura uzsāka ražošanu 2001. gadā, ir konsolidējusi apgrozījumu vairāk nekā 60 miljonu eiro apmērā un četrās valstīs nodarbina 270 darbiniekus.

Bauroc pārvalda vismodernākās gāzbetona izstrādājumu rūpnīcas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā un arī kalcija silikāta izstrādājumu rūpnīcu jeb saīsināti CSU – Lietuvā, kā arī tai pieder tirdzniecības uzņēmums Somijā.

Uzņēmums savu produkciju izplata Baltijā, Ziemeļvalstīs, Islandē, Polijā, Vācijā un Šveicē ar zīmoliem “bauroc” un “roclite”. Kalcija silikāta izstrādājumi, kas ietver gan blokus, gan ķieģeļus, tiek pārdoti ar zīmolu “silroc”.

Gāzbetons – starptautiski pazīstams kā Aerated Autoclaved Concrete jeb saīsināti AAC – ir no minerālām izejvielām gatavots, viegls un tai pat laikā izturīgs būvmateriāls, kas tiek ražots, izmantojot autoklavēšanas procesu. Gāzbetons pasaulē tiek pielietots jau vairāk nekā 80 gadus, un tas ir ļoti piemērots būvmateriāls gan ēku iekšsienās, gan ārsienās. Gāzbetonam ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurējošiem materiāliem: liela energoefektivitāte un ugunsizturība, laba skaņas izolācija, ilgtspējīga konstrukcija, augsta resursu efektivitāte un salīdzinoši maza ražošanas ietekme uz vidi.

Masīvajām vienslāņa ārsienām paredzētie ECOTERM+ bloki visos laikos ir bijis viens no visvairāk mūsu ražotajiem produktiem, pie tam Bauroc ir vienīgais ražotājs Baltijā un Skandināvijā, kas piedāvā šo unikālo izstrādājumu. Tajā pašā laikā, turpinot produktu attīstību, produktu nomenklatūra uzņēmuma darbības laikā ir daudzkārt palielinājusies. Papildus plašajam bloku izstrādājumu klāstam mēs piedāvājam arī stiegrotos izstrādājumus:  gatavās PĀRSEDZES virs logiem un durvīm, starpstāvu un jumta PĀRSEGUMA PANEĻUS, SIENU PANEĻUS, kā arī uzstādīšanai un montēšanai paredzētās LĪMJAVAS, darbarīkus un piederumus. Ņemot vērā ēkas īpatnības, piedāvājam piemērotus risinājumus ugunsdrošu sienu un augstas skaņas izolācijas daudzslāņu sienu būvniecībai.

Preču zīme bauroc simbolizē plašu gāzbetona būvmateriālu klāstu, kas tiek izmantots visu veidu būvēm („bau“ vācu valodā nozīmē „būve“) – sākot no dzīvojamajām līdz pat lauksaimniecības un ražošanas ēkām. Vārda otrā puse „roc“ apzīmē to, ka mēs visus mūsu celtniecības produktus izgatavojam no akmens materiāla – gāzbetona.

bauroc ietver visas tās vērtības un labās īpašības, kas radītas 20 darbības gados:

  • bauroc zīmols apvieno produktus, kas tiek izmantoti visu veidu ēku būvniecībā
  • bauroc klientiem nozīmē, ka tas ir saudzīgs videi, ražots uz minerālu bāzes, nesatur alergēnus
  • bauroc būvniekiem nozīmē, ka mūsu produktu kvalitātes rādītāji atbilst augstākajiem Eiropas standartiem
  • bauroc turpina aktīvu produktu izstrādi, lai klientiem nodrošinātu mūsdienīgus, pilnvērtīgus un labākajiem standartiem atbilstošus būvniecības risinājumus

Mūsu pieredzējusī komanda turpina strādāt, lai padarītu būvniecības procesu pēc iespējas ērtāku. Produktu klāsts tiek aizvien papildināts, arī piegādes kārtība tiek uzlabota, lai tā kļūtu elastīgāka un precīzāka, tādējādi garantējot vienmērīgu būvniecības procesu un augstas kvalitātes gala rezultātu. Mēs radām jaunu pievienoto vērtību, balstoties uz ilgtermiņa pieredzi un saglabājot visu labo, ko esam jau sasnieguši.

bauroc – tas ir komplekss risinājums jebkurai būvei.

Bauroc SIA ir šādu organizāciju biedrs:

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Būvmateriālu ražotāju asociācija

Būvmateriālu ražotāju  asociācija