Par uzņēmumu

Šodien, kad atgriežamies pie pārbaudītām un dabiskām vērtībām, mēs vēlamies dzīvot saskaņā ar sevi un apkārtējo vidi, justies brīvi un komfortabli jebkuros apstākļos. Tādas sajūtas sniedz māja, kas būvēta no dabīgiem, energotaupīgiem un ilgmūžīgiem materiāliem. bauroc ir jaunākās paaudzes gāzbetona ražotājs, kas, izmantojot dabīgas izejvielas, rada vieglu, izturīgu un elpojošu būvmateriālu. bauroc gāzbetons ir viegls kā gaiss un ciets kā akmens, ekoloģiski tīrs, draudzīgs videi un veselībai. Tas būs kā skaists sākums stāstam par dzimtas māju paaudžu paaudzēs. Par māju, kurā ir silti pat visaukstākajā salā un patīkami vēsi vasaras karstumā. Par māju, kurā ir prieks atgriezties, par māju, kurā piepildās sapņi un dzimst idejas tālākiem mērķiem.

Bauroc SIA — lielākais jaunās paaudzes autoklavētā gāzbetona ražotājs Latvijā, kas ietilpst Bauroc International AS sastāvā. Gāzbetona izstrādājumi tiek izplatīti ar vienotu zīmolu bauroc visos tirgos, kur atrodas bauroc International AS rūpnīcas vai pārstāvniecības. Bauroc SIA veic autoklavētā gāzbetona ražošanu un izplatīšanu Latvijas un Lietuvas teritorijā.

Pirmā bauroc rūpnīca uzsāka darbu Igaunijā 2001 gadā, balstoties uz viena no vadošā zinātniski-pētnieciskā un projektēšanas institūta pieredzi autoklāvētā gāzbetona jomā bijušajā Padomju Savienībā. Bauroc International AS pieder 100% kontrolpakete meitasuzņēmumos Bauroc JÄMERÄ AS (Andja, Lääne-Virumaa) Igaunijā un Bauroc SIA (Saulkalne, Rīgas raj.) Latvijā.

“Bauroc” SIA rūpnīca Saulkalnē, Latvijā

bauroc produkcija ir pieejama Baltijas un Skandināvijas valstu tirgos.