Pārskats

Bauroc AS tehas Andjas

Bauroc AS lielākais autoklāvētā gāzbetona ražotājs Austrumeiropā. Gāzbetons (starptautisks termins autoklāvēts gāzbetons vai saīsināts AAC) ir viegls un vienlaikus izturīgs akmens materiāls ar porainu struktūru, kas radīts no dabīgiem minerāliem materiāliem, izmantojot autoklāvēšanas tehnoloģiju.

Dotajā brīdī rūpnīcas gāzbetona izstrādājumu ražotnes atrodas Andijā, Igaunijā un Ogrē, Latvijā. Grupā ietilpst arī meitas uzņēmumi, kas specializējas pārdošanā Lietuvā un Somijā. Bauroc uzņēmumos kopā strādā 240 darbinieki un gada apgrozījums ir 40 miljoni EUR. Bauroc AS pieder 1991. gadā dibinātajam ģimenes uzņēmumam Yaico AS.

Bauroc rūpnīcās ražo bauroc un ROCLITE izstrādājumus. Trīs ceturtdaļas no pārdošanas apgrozījuma veido ārvalstis. Igaunijā ražoto produkciju pārdod Baltijas valstīs, Skandināvijā, kā arī Polijā, Vācijā un Šveicē. Plašais produkcijas klāsts:  bloku izstrādājumi, stiegrotās pārsedzes un paneļi, kā arī līme un izstrādājumu uzstādīšanai nepieciešamie piederumi, ir atradis savu pielietojumu visur būvniecībā, sākot no privātmājām līdz daudzdzīvokļu ēkām, kā arī biroju un rūpniecības ēkām.

Vēl viena Bauroc grupas darbības joma ir Bauroc rūpnīcās ražoto māju komplektu JÄMERÄ piegāde un montāža, Somijā to veic Jämerä Kivitalot Oy meitas uzņēmums. JÄMERÄ ir vecākā un populārākā mūra māju preču zīme kopš 1974. gada, kuras pazīme ir energoefektivitāte un ekoloģiskums. Igaunijā JÄMERÄ mūra mājas pārdod Stone Energy OÜ.

Ikdienas darbībā Bauroc AS galvenokārt vadās pēc uzņēmuma iekšējās politikas noteikumiem, saskaņā ar kuriem produktu kvalitāte un vides saglabāšana ir vissvarīgākā.

EL_regionaalarengu_fond_horisontaal_logo

Bauroc AS ir šādu organizāciju biedrs: