Ģimenes māja Saldū

galerija (8)

Ēka nodota ekspluatācijā 2005. gada rudenī. Kā piemērotāko ēkas ārsienu būvniecības materiālu saimnieki izvēlējās blokus AEROC/bauroc ECOTERM+ 375 bez papildus ārsienas siltināšanas.

Jumts/jumta segums: norobežojošas konstrukcijas un jumta seguma materiāls- betona dakstiņi. Siltumizolācijas materiāls – minerālvate 290 mm biezumā.
Bēniņu pārsegums: norobežojošas konstrukcijas materiāls -betons, koks. Siltumizolācijas materiāls – minerālvate 290 mm biezumā.
Pagraba/grīdas pārsegums: norobežojošas konstrukcijas materiāls- betons. Siltumizolācijas materiāls – keramzits- 70mm, putoplasts -50 mm.
Logi un ārdurvis: Profila materiāls- koks. Stikla pakešu veids : Divstiklu paketes.
Siltumapgāde : siltumsūknis, saules kolektors.
Ventilācija : dabiskā ventilācija
Ēkas kopējā platība – 231,10m2.
Pēc ēku klasifikācijas saskaņā ar Latvijas MK 383.noteikumiem, tikai pēc enerģijas patēriņa ēka atbilst C klases energoefektivitātes rādītājiem.

Par savu māju saimnieki raksta:

“Ēkā vienmēr ir labs mikroklimats, gan ziemā, gan vasarā, neskatoties uz to, ka nav ierīkota ventilācijas sistēma, ko mēs grasāmies tuvākajā laikā ierīkot. Šeit dzīvojam jau 9 gadus, ar ēkas sienām par šo laiku nav radušās nekādas problēmas, un ēkā mikroklimats ir ļoti labs, domājam, ka tas ir pateicoties AEROC/bauroc sienu materiālam”.