bauroc MĀJAS BŪVNIECĪBAS KOMPLEKTS

bauroc piedāvā MĀJAS BŪVNIECĪBAS KOMPLEKTU privātmājas būvniecībai: vienslāņu ārsienas konstrukcija no blokiem ECOTERM+ bez papildus siltināšanas, nesošās iekšsienas no blokiem CLASSIC vai HARD, vieglas starpsienas no starpsienu plātnēm ELEMENT, logu un durvju pārsegumi no bauroc PĀRSEDZĒM, bet starpstāvu un jumta pārsegumi no bauroc PĀRSEGUMA PANEĻIEM.

Visu bauroc izstrādājumu plašais izmēru klāsts ļauj tos viegli kombinēt – tas ir tāpat kā būvēt rotaļu māju no konstruktora klucīšiem. Māja tiek uzcelta ātri un visi mezgli un savienojumi ir vienkārši un efektīgi. Tāpēc var apgalvot, ka tiek uzbūvēta izturīga, droša un enerģiju taupoša mūra māja. bauroc izstrādājumi ir piemēroti energoefektīvu māju būvniecībai (māju ar zemu energopatēriņu, pasīvo māju un nulles enerģijas patēriņa māju). Tas ir tāpēc, ka tajās tiek apvienotas gāzbetona unikālās īpašības: lieliska siltumizolācija, laba siltumakumulācija un necaurpūšamība. Māja, kas būvēta no bauroc blokiem ir vienkārša pēc savas konstrukcijas, salīdzinoši nelielas būvniecības un ekspluatācijas izmaksas, ideāli piemērota mūsu klimatiskajiem apstākļiem.

Apkures izmaksu ietaupījumu veicina rūpīgi izstrādāta un pārbaudīta praksē hermētiskas un siltumizolācijas struktūrvienības. Māja, kas būvēta no bauroc izstrādājumiem, ir vienkārša celtniecībā, nav dārga būvniecībā un ekspluatācijā, un tā ir lieliska mūsu ziemeļu klimatam.

1. Ārsienas

2. Nesošās iekšsienas

3. Starpsienas

4. Starpstāvu pārsegumi

5. Pārsedzes

6. Kāpnes

7. Pārsegums

Mezglu risinājumi un tipveida māju projekti

Mezglu risinājumi